יד חרוצים אולם אירועים בתל אביב
יד חרוצים תל אביב
יד חרוצים תל אביב
 

אולמות חתונה במרכז

מחפשים אולמות חתונה במרכז הארץ? הגעתם למקום הנכון - אולם אירועים תל אביב יד חרוצים שמח להציג בפניכם את מתחם אולמות הבוטיק במרכז לחתונות בלתי נשכחות. צוות יד חרוצים מפיק ומעצב עבורכם חתונות בוטיק בתל אביב, עם מטבח שף עשיר, שירותי עיצוב האולם, תכנון האירוע ולוקיישן מצוין - בלב תל אביב.
 

אולם חתונות אורבני במרכז - יד חרוצים

צוות יד חרוצים שמח להציג בפניכם מספר נקודות להפקת אירועים מיוחדים ובלתי נשכחים, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
 
תפאורת האולם
 
תפאורת האולם היא הסממן המובהק לכך שהאולם שלכם יפה ודקורטיבי, מייצג וכמובן – נראה מזמין עבור כל אורח ואורח. אולם עם תפאורה טובה הוא אולם אשר בראש ובראשונה לדעתכם היא טובה, אבל מעבר לכך יש מספר ניואנסים מקצועיים שניתן לבדוק – למשל מאלו בדים עשויים עיטורי הקיר: פשתן, תחרה, משי, כותנה? מאלו אריגים עשויים השטיחים באולם? האם יש באולם שיש/פרקט? מאלו סוגים? כל אלו מהווים את תפאורת האולם על נדבכיה.
 
אולם חתונה במרכז
 
הריהוט באולם
 
הריהוט באולם צריך להיות גם נוח וגם יציב, גם יפה וגם דקורטיבי, ושוב – אין כמו מראה עיניים ומרגש גוף כדי להחליט על כך. יחד עם זאת, גם כאן יש ידע מקצועי שחשוב לדעת. למשל, בד מיקרופייבר דוחה כתמים ולכן אם הזמנתם קייטרינג רטוב במיוחד בחירת סט מפות מהבד הזה תחסוך לכם הרבה לכלול שיישפך במהלך החתונה. בנוסף, מומלץ להכיר עיצובים של הרהיטים עצמם: רהיטי עץ או אלומיניום בהתאמה אישית.
 
מערכות הגברה ותאורה
 
מערכות הגברה ותאורה חשובות מאד לכינון אירוע מושלם עבורכם. אולמות חתונה במרכז עם מערכות הגברה ותאורה מתקדמות יוצרים את האפקט המושלם עבורכם לאירוח נגנים, ניגון מוזיקת רקע על ידי התקליטן, והשמעת נאומים או הקרנת מצגות במהלך האירוע. מערכת הגברה טובה היא מתכון לאירוע מנצח!
 
באשר לתאורת האולם – מדובר על אמצעי תאורה דקורטיביים שישמשו במהלך תפעול רחבת הריקודים, אם כי גם אור קבוע ניתן, בהרבה מקרים, לבחור, שכן באולמות יש מספר סטים של תאורה קבועה, אחד לכל תקרה בכל אולם. כך, למשל, ניתן להתחתן באולם בעל צביון עתיק עם נברשות או באולם מודרני עם נורות צמודות-תקרה. ניתן להתחתן באולם עם נורות צהובות לבנות או באולם בו האור הוא צבעוני LED. הבחירה שלכם היא עיצוב האולם שלכם, ולכן מומלץ לחשוב עליה בקפידה!
 

יד חרוצים אירועים | אולמות אירועים בתל אביבאירועים פרטיים | אירועים עסקיים | בת מצווה | אולמות חתונה | אירועי קונספטבלוג | צור קשר | מפת אתר

יד חרוצים 11 תל אביב, 077-9975740 | מייל: office@yad-h.co.il